Для річки Рось розробили дорожню карту оздоровлення

Для річки Рось розробили дорожню карту оздоровлення
в Новини

Рівень води в басейні річки Рось стабілізувався. Обласна екоінспекція вже розробила локальну дорожню карту дій для місцевої влади, відзначив начальник Ігор Табурець.

– Пам’ятаєте, як на початку липня все місто лишилось без централізованого водопостачання через різкий спад води в басейні річки Рось, – нагадав посадовець. – Тоді ми оперативно відреагували на ситуацію. Але для мене принципово не просто приїхати раз і в ручному режимі вирішити проблему, а напрацювати алгоритми для її запобігання в подальшому.

Ситуацію з централізованим водопостачанням у Корсунь-Шевченківському допомагають вирішувати на обласному рівні. Сьогодні тут провели розширену нараду за участі очільника Черкащини Ігоря Табурця, радниці міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Тетяни Тимочко, а також представників профільних служб і місцевої влади.

Табурець додав, що проблема із рівнем води в річці Рось мають усі чотири області, де вона протікає.

– Комплексна дорожня карта оздоровлення річки має бути відпрацьована на такому рівні, – зауважив Табурець. – Сподіваємось на підтримку профільного міністерства.