До Черкас приїхав міністр освіти України

До Черкас приїхав міністр освіти України
в Новини

Сьогодні в місті з робочим візитом перебував Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. Про це повідомили в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

У ході візиту він зустрівся з профільною заступницею міського голови, яка курує освітню галузь міста Анастасією Чубіною та керівництвом департаменту. Посадовці відвідали два міські заклади освіти – один із садочків та гімназію.

Під час візиту вони оглянули матеріально-технічну базу закладів, подивились, які умови створили в закладах для перебування дітей, особливу увагу приділивши безпековій ситуації і облаштуванню укриттів та поспілкувались про проблеми і труднощі, які виникали в організації освітнього процесу в період війни.

«В Черкасах ми продовжуємо створювати безпечні середовища для організації освітнього процесу. Майже всі заклади освіти забезпечені укриттями, в тих, де їх не було, зараз або тривають облаштування, або запропонована альтернатива приміщень з вже наявними прихистками. Наш основний пріоритет – забезпечити якомога більше здобувачів освіти безпечною очною формою навчання. Робота ще триває, але переконана поступово ми вийдемо на бажаний результат, і всі діти зможуть повернутись за свої фізичні парти», – відзначила куратора галузі Анастасія Чубіна.