До Дня міста обіцяють, що гаряча вода з’явиться в усіх будинках

kran
besplatka_728_90_ukr

Четвертий етап гідравлічних випробувань в м. Черкаси, що зачепив весь Південно-Західний район, частину Хімселища, а також вулиці Максима Залізняка (колишня – Громова), Смілянську, Хоменка, Автомобілістів, Лук’янова, Луценка та Вернигори, вже мав би добігти кінця. Проте досі не в усіх житлових будинках є гаряча вода.

Як пояснив у коментарі виданню «Вичерпно» заступник директора департаменту ЖКК ЧМР Андрій Наумчук, відсутність гарячої води пов’язана з тим, що гідравлічні випробування ще не завершені, оскільки в мережі виникали пориви. За його словами до 15 вересня мали б вже завершитися гідравлічні випробування, проте вони сподіваються, що якщо затримка і буде, то невелика.

- Наразі вже серйозних поривів немає. Думаю, за день-два ми з ними впораємося. Щоб ви розуміли, як у нас тривають випробування: дається підвищений тиск і там, де виникають пориви, ми їх ліквідовуємо. Після цього ще дають підвищений тиск: якщо поривів немає, то випробування завершуються, — пояснив Андрій Миколайович.

Загалом же до Дня міста всі черкасці мають бути з гарячою водою в будинках. Існує навіть відповідне доручення виконуючого на той час обов’язки міського голови Станіслава Овчаренка, щоб до 730-ї річниці Черкас в усі будинки міста дали гарячу воду.

Також Андрій Наумчук додав, що наразі найбільша проблема — це пориви в школах. Якщо житловий фонд майже готовий, то от в навчальних закладах проблем набагато більше.

- Буквально зараз на бюджетній комісії розглядалася можливість перекидати кошти з об’єктів в школах, які цього року завершені не будуть, на ремонт мереж теплопостачання. Там не «Теплокомуненерго» має ремонтувати, а навчальні заклади, — зауважив чиновник.

До відома, по м. Черкаси 214 будинків перебувають без гарячої води. З повним переліком можна ознайомитися на сайті Черкаської міської ради.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить