До Дня міста «Укрпошта» випустила нові марки про Черкаси

в Новини

До 735-ої річниці від дня заснування Черкас «Укрпошта» ввела в обіг нову марку «Черкаська дамба. Кременчуцьке водосховище » та блок, який містить ще чотири художні марки про наш регіон. Це – «Палац Одружень, м.Черкаси», «Дендропарк «Софіївка», м. Умань», «Пам’ятник Тарасу Шевченку на Чернечій горі, м. Канів» та «Свято-Вознесенська церква, с. Водяники». Їх випустили в межах серії «Краса та велич України», започаткованої в 2013 році. Про це повідомили на сайті ЧМР.

У День міста, 18 вересня, відбулося офіційне погашення марки й блоку спеціальним штемпелем «Перший день».

Як розповів директор черкаської філії АТ «Укрпошта» Олександр Марченко, востаннє така подія в Черкасах відбувалася в 2005 році. Утім, тодішні марки не містили зображення міста.

За його словами, поштова марка із зображенням «Черкаська дамба. Кременчуцьке водосховище» має 130 тисяч екземплярів. Натомість тираж поштового блоку про Черкаську область зі світлиною Палацу одружень складає 20 тисяч примірників.

Над дизайном марки, блоку, конвертів та штампелю працював Олександр Калмиков. Для оформлення марок використали світлини зроблені Сергієм Іванченком (дамба), Сергія Криниці (Палац одружень), а ще – Дмитром Бартошем, Олегом Жарієм та Миколою Нестеренком.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)