До Дня протидії торгівлі людьми сьогодні на Соборній площі відбудеться інформаційна акція

в Новини

30 липня, в рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, в Черкасах на Соборній площі із 15:00 до 17:00 год. відбудеться інформаційна акція з використанням арт-інсталяції «Невидимі» та інтерактивної гри, «Лабіринт можливостей». Про це повідомляє пресслужба  Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Акція має на меті поінформувати громадян про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, коли вони погоджуються на сумнівні вакансії та надто привабливі умови праці, привернення уваги до проблеми сучасного рабства та поширення актуальної інформації щодо ситуацій, пов’язаних з торгівлею людьми.

Інсталяція «Невидимі» покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та розповісти реальні історії постраждалих людей, які живуть серед нас, але часто залишаються непоміченими. В інформаційній інтерактивній грі «Лабіринт можливостей», проектуються конкретні ситуації з життя, в які потрапляють заробітчани під час виїзду за кордон у пошуках роботи. У формі гри учасників навчать оминати небезпечні ситуації.

Волонтери поспілкуються з перехожими, розкажуть куди звернутися, у разі виникнення підозри на ситуацію торгівлі людьми. Учасники акції отримають інформаційну літературу та багаж необхідних знань.

Організаторами заходу є Управління у справах сімї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та благодійна організація «100% Життя Черкаси».

Можливо Вас зацікавить

Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах
Новини
Черкаські лікарі дістали голку із дихальних шляхів дитини (ФОТО)
Новини
Як обрати туристичний пальник?