До кінця тижня чиновники мають вирішити долю двох дітей, які проживають в жахливих умовах (ВІДЕО)

До кінця тижня чиновники мають вирішити долю двох дітей, які проживають в жахливих умовах (ВІДЕО)
в Новини

Поліцейські з’ясували, що діти були самі вдома не менше двох з половиною годин. Матір виправдовується, що їздила у справах, жахливі умови проживання пояснює нестачею грошей. Про це повідомляють у сюжеті 5-го каналу.

“Давайте знімайте, що вам там треба і йдіть звідси!”, – кричить жінка.

Нагадаємо, що по вул. Вергая в місті Черкаси двоє малолітніх дітей проживають просто в нелюдських умовах. Це зафіксували 18 березня поліцейські. Патрульні отримали виклик, що по вул. Сумгаїтській загубився хлопчик віком близько 4-х років. Коли патрульні потрапили до квартири, всередині дорослих не виявилося, в приміщенні перебувала лише ще одна малолітня дитина — однорічний хлопчик.

Мати, 21-річна Олена своєї провини не визнає, патрульним пояснює, що виховують дітей із чоловіком як можуть, а на те, щоб привести квартиру до ладу та придбати дітям необхідні речі, грошей не мають.

Невдовзі додому приїхала бабуся та, побачивши правоохоронців, швидко пішла геть.

“Я попереджала тебе, нащо ти квартиру забруднила до такого стану?”, – обурюється бабуся.

Сусіди говорять, що навіть не знали, що діток двоє, адже горе-матір найменшого з квартири не виводила. Натомість чують, що в помешканні постійні лайки та бійки.

“Ми їм говоримо та їм не доходить, постійно приходять служби та вони в квартиру не пускають”, – розповідає сусідка.

Інспектори кажуть, що діти в садочок не ходять, на обліку в поліклініці не перебувають.

“Якщо мати не напише заяви для влаштування старшого сина в санаторій, а маленького хлопчика в реабілітаційний центр, тоді готуємо термінове рішення на виконком. Після чого ми маємо право приїхати і просто забрати дітей”, – повідомила начальниця служби у справах дітей Черкаської міської ради Світлана Шишлюк.

Детальніше дивіться у сюжеті 5-го каналу: