До мікрорайону «Дахнівський» хочуть пустити тролейбуси з автономним ходом

в Новини

Депутати Черкаської міської ради підтримали електронну петицію щодо налагодження маршруту мікрорайону «Дахнівський» із містом Черкаси. Про це повідомляє журналістка «Вичерпно» з місця події.

Упродовж 2018-2021 років міський автобусний маршрут загального користування № 14 «Мікрорайон «Дахнівський» — Вантажний порт» пропонується на конкурс, але охочих обслуговувати маршрут за цим сполученням немає. У зв’язку із відсутністю претендентів, які б подавали документи на цей об’єкт конкурсу, маршрут залишається без обслуговування.

Зважаючи на це, у ЧМР пропонують створити новий або продовжити існуючий тролейбусний маршрут до мікрорайону «Дахнівський» тролейбусами з автономним ходом після оновлення рухомого складу КП «Черкасиелектротранс».

Зазначимо, нині мікрорайон «Дахнівський» обслуговує автобусний маршрут загального користування № 31 «ВАТ «Хімволокно» — Вулиця Горіхова», який для забезпечення потреб жителів цього мікрорайону міста Черкаси здійснює 94 рейси в день. До Комунального закладу «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни» Черкаської обласної ради, розташованого у мікрорайоні «Дахнівський», здійснюються рейси автобусного маршруту № 11 «Мікрорайон «Дахнівський» — ВАТ ЧЛФЗ «Аврора» (57 рейсів на день).

 

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
Синоптики прогнозують комфортну температуру та дощі в області
Новини
На Черкащині вперше провели трансплантацію серця
Новини
Припустився прикрої помилки: Куліш не зміг вибороти олімпійську медаль