До річниці Іловайської трагедії в місті приспустять прапори

До річниці Іловайської трагедії в місті приспустять прапори
в Новини

29 серпня з нагоди других роковин Іловайської трагедії, яка забрала життя сотні Героїв України, в місті Черкаси будуть приспущені прапори на міських будівлях, а о 10.00 відбудеться хвилина мовчання за загиблими в даній трагедії.

За це проголосували на сьогоднішньому засіданні виконкому.

Пропозицію вніс заступник міського голови Ігор Коломоєць.

– 29 серпня друга річниця Іловайської трагедії, в якій загинули сотні українських патріотів, в тому числі двоє черкащан. До цього часу ці трагічної події не тримали належної оцінки владою України. Прошу в цей день вшанувати загиблих воїнів, – сказав Ігор Анатолійович.

З такою пропозицію до членів виконкому зверталися і громадські організації.

Довідка: бої за Іловайськ — епізод війни на сході України у другій половині серпня 2014 року, в ході якого розгорнулися запеклі бойові дії між ЗСУ і підрозділами МВС з одного боку, та озброєними формуваннями колабораціоністичної терористичної організації ДНР і Збройних сил Російської Федерації з іншого. 29 серпня наші військові мали вийти з оточення через  “зелений коридор”. О 8:15 українські військові організованими колонами почали рух з міста, але на марші ці колони були розстріляні. Сутичка під Іловайськом стала переломним моментом війни на сході України — Збройні сили України втратили ініціативу на Донбасі та перейшли від атаки до оборони.