До розшуку колишніх керівника УМВС області Ліпандіна та командира “Беркуту” Костенка підключили вже й СБУ

До розшуку колишніх керівника УМВС області Ліпандіна та командира “Беркуту” Костенка підключили вже й СБУ
в Новини, Суспільство

Серед справ, як розслідують прокуратурою області є справи, вчинені під час Революції гідності. Зокрема до суду вже направлено 11 обвинувальних актів стосовно 14 осіб, з яких 11 працівників органів внутрішніх справ і 3 колишні працівники прокуратури. Окрім того три особи знаходяться в розшуку, чиї кримінальні провадження пов’язані з Революцією гідності. Про це на своїй прес-конференції повідомив головний прокурор області Сергій Овчаренко.

 – Знаходять в розшуку три провадження про кримінальні правопорушення вчинені під час Революції гідності. Зокрема оголошений в розшук колишній начальник УМВС України в Черкаській області Ліпандін, командир батальйону “Беркут” головного управління УМВС України в Черкаській області Костенко, а також організатор так званих “тітушок” Проценко. На сьогоднішній день вживаються заходи щодо їхнього розшуку.

За моєю вказівкою оперативно-розшукові справи стосовно цих осіб було передано Управлінню служби безпеки в області. Сподіваємося, що так ми зможемо швидше встановити місцезнаходження цих осіб, – розповів Сергій Овчаренко.