До України повернули студентів ЧНУ, які перебували на стажуванні у Польщі (ВІДЕО)

До України повернули студентів ЧНУ, які перебували на стажуванні у Польщі (ВІДЕО)
в Новини

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького посилено карантинні заходи відповідно до урядової Постанови № 255 від 02.04.2020. Крім того, до України повернули студентів, які перебували на семестровому стажуванні в університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).

28 день карантину в ЧНУ розпочався зі спілкування ректора Олександра Черевка зі студентами.

Олександр Володимирович зателефонував їм і розпитав, як почуваються, як проходить дистанційне навчання та які виникають проблеми у зв’язку з новим форматом навчання. Особливу увагу приділив дітям-сиротам і студентам, що перебували в Польщі.

Не залишилася поза увагою ректора й категорія працівників університету віком від 60 років, яких постанова № 255 зобов’язала перебувати на самоізоляції. Відтепер їхня робота регламентується наказом ректора від 06.04.2020 № 70. Працівникам роз’яснюють обов’язки та створюють можливості для їх виконання.

— В університеті, згідно з вимогами постанови уряду від 02.04.2020 № 255, посилено карантин. Визначено найнеобхіднішу кількість працівників, які забезпечують життєдіяльність університету. Інші йдуть на вимушений простій. Наголошую на необхідності самоізоляції людей, яким понад 60 років, – зазначив ректор університету.

За словами Олександра Черевка, тим, хто продовжує працювати і хто живе в гуртожитках, заміряють температуру. Для них є рукавички, маски, дезінфекційні засоби.

Також було проведено відеоконференції зі студентами. За їхніми словами, дистанційне навчання вже відшліфоване і проходить добре. Нормально себе почувають студенти, які повернулися з Польщі. Вони дісталися додому автобусом, яким ми забрали їх від польського кордону. Усі перебувають на самоізоляції. Усе добре і з Наталією Случич та Євгеном Щербушенком, які залишилися в Польщі.

– Закликаю всіх — дотримуймося вимог карантину, допомагаймо один одному, людям старшого віку, підтримуймо наших лікарів морально, а хто може — то й матеріально. Нам разом треба пережити біду, щоб потім відновити наше повсякденне життя, – повідомив пан Олександр.

Про це інформує пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького