До Умані вже прибули понад 20 тисяч хасидів (ФОТО)

До Умані вже прибули понад 20 тисяч хасидів (ФОТО)
в Новини

До Умані вже прибуло понад 20 тисяч прочан з восьми країн світу. Грубих порушень публічного порядку не допущено, інформує пресслужба Національної поліції України в Черкаській області. 

hac_02

В місті Умань продовжуються масові заходи з нагоди святкування паломниками-хасидами Рош-га-Шана – Нового 5780 року за іудейським календарем.  Щодоби публічний порядок та безпеку громадян в місцях паломництва та компактного проживання прочан забезпечують понад 500 співробітників поліції України та 20 працівників поліції Держави Ізраїль. Станом на 12:00 до Умані прибуло 20 тисяч паломників, серед який понад 1600 дітей.

hac_06

Протягом цього тижня поліцією зареєстровано вісім кримінальних правопорушень, які були вчинені на території паломництва, серед яких крадіжка, грабіж, незаконне поводження зі зброєю та незаконне зберігання наркотичних засобів. Надзвичайних подій та грубих порушень громадського порядку в місцях паломництва не допущено. Зведений загін поліції і надалі продовжує нести службу в місцях паломництва до завершення масових заходів.

hac_11