ДО УВАГИ ГРОМАДИ ТА ЗМІ! ПОДАНО НОВИЙ ПОЗОВ ДО ГРОМАДСЬКОСТІ на 100 000 грн!

ДО УВАГИ ГРОМАДИ ТА ЗМІ!  ПОДАНО НОВИЙ ПОЗОВ ДО ГРОМАДСЬКОСТІ на 100 000 грн!
в Новини

05.11.2015 року об 14.30 та об 15.00 у Придніпровському районному суді міста Черкаси відбудуться чергові судові засідання за черговими позовами чиновника – Клименка М.Г. до громади Черкащини!

ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДО БОРОТЬБИ З ЧИНОВНИЦЬКИМ СВАВІЛЛЯМ!

позов на 100 000 грн

Тож, 5 листопада 2015 року о 14.30 та о 15.00 у Придніпровському районному суді міста Черкаси відбудуться чергові судові засідання за позовами начальника ДЕІ у Черкаській області Клименка М.Г. до громади Черкащини.

Згідно гарантованих Конституцією України прав ст.44 кожен має право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади і кожен має право отримати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Чиновник старої формації вважає, що примарними нулями у свої позовах налякана громада буде вимушена замовкнути. Вперше після Революції Гідності чиновник обласного рівня відкрито пішов проти громади, що вимагає його люстрації!

Сьогодні тотальна корупція державного апарату, правоохоронних органів, як ракова пухлина, роз’їдає українське суспільство. Корупційна система перетворилася на добре організовану мафію і загрожує національній безпеці України.

Не будьте байдужими, приходьте підтримати громадськість Черкащини у боротьбі за свої права. Справедливість має бути відновлена на користь громадськості!

Нагадаємо, що М. Клименко подав  позови на громадських активістів (14 організацій) на загальну суму 280 тис. грн. компенсації за нібито завдану йому моральну шкоду. Результатом останнього судового засідання, яке відбулося 20.10.2015 р. було подання зустрічного позову на М.Клименко одним із громадських діячів на загальну суму 67 тис. грн.

Але на цьому пан Клименко не зупинився, 30 жовтня ц.р. подав черговий позов на Черкаську обласну раду та ще на одну громадську організацію МДО «Депутатський контроль» ГО «Депутатський контроль» у Черкаській області загалом на 150 000грн.

Запрошуємо всіх не байдужих та представників ЗМІ підтримати громадськість в цій нелегкій боротьбі проти застарілої системи!

Чекаємо небайдужих 05.11.15р. об 14.00 на розі вулиць Гоголя-Богдана Хмельницького, будинок правосуддя.

З повагою,

Об’єднана Коаліція громадських організацій Черкащини