“До виборців іду з відкритою душею”, – кандидат у нардепи Іван Степанець у студії “Вичерпно” (ВІДЕО)

“До виборців іду з відкритою душею”, – кандидат у нардепи Іван Степанець у студії “Вичерпно” (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Уже 31 жовтня на 197 виборчому окрузі відбудуться проміжні вибори до Верховної Ради України. Конкуренція по округу досить велика, адже ЦКВ зареєструвала 26 претендентів на крісло нардепа. Один із кандидатів Іван Степанець у студії “Вичерпно” розповів, як оцінює свої шанси на перемогу, із чим іде до виборців та які основні проблеми українців та, зокрема, жителів округу має на меті вирішити, ставши нардепом.

За словами Івана Степанця, питання медицини є болючим для всіх українців, а тим паче – людей пенсійного віку.

“Особисто мені не подобається те, що лікар має сам собі заробити зарплату. Пацієнт же не піддослідний, щоб на ньому заробляти! Міністерство охорони здоров’я має знову реформуватися, а держава – повністю забезпечувати лікарів та пацієнтів. Для цього необхідно зробити загальнодержавне страхування кожного пацієнта, аби, потрапивши до медзакладу, не думати за що лікуватися”, – сказав Степанець.

Не менш болючим питанням для України є освітня галузь. Нині з регіонів масово виїжджають студенти – еліта, яка має жити в цій країні та підіймати її.

“Основною причиною імміграції, переважно, є нескладання ЗНО. Без належної кількості балів українські заклади вищої освіти не приймають до своїх лав, а сусідні країни беруть абітурієнтів на контракт. Так, хлопці та дівчата їдуть туди навчатися, а потім отримують стабільну роботу і вже не повертаються до України. Держава має зробити загальнонаціональну програму “Студент-держава, держава-студент”. Вона має бути втіленою найближчим часом, адже ми просто втратимо нашу молодь”, – наголосив кандидат у нардепи.

Читайте також: «Невідоме про відомих»: громадсько-політичний діяч Іван Степанець (ВІДЕО)

У селах, за словами Степанця, проблеми, найчастіше, одні й ті ж: відсутність робочих місць із належною заробітною платою, дороги, закриття шкіл, ФАПів, неналежна якість медичних послуг і таке інше:

“До виборців іду з відкритою душею і бажанням вирішити проблеми не лише певного округу, а й питання загальнонаціонального масштабу”.

Детальніше про це та багато іншого дивіться в нашому відео:

*політична агітація