З території бази Держекоінспекції намагалися вкрасти державне майно, – коаліція громадських організацій Черкащини

З території бази Держекоінспекції намагалися вкрасти державне майно, – коаліція громадських організацій Черкащини
в Новини

Вранці, 5 листопада 2015 року, представниками ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій», МДО ГО «Депутатський контроль» в Черкаській області та іншими представниками громадських організацій та депутатів, проводилась громадська експертиза забудови берегів Кременчуцького водосховища району Дахнівський місто Черкаси.

Під час експертизи активістами було помічено, що вулицею Набережна на територію Державної екологічної інспекції заїхало декілька іномарок, вантажний кран та дві вантажні машини. Оскільки ми знаємо, що по факту зловживання службовим становищем паном Клименком відкрито кримінальне провадження № 12015250040002562 по цьому об’єкту, ми вирішили вияснити, що там вантажиться.

DSC00382

Згодом ми побачили як з цієї території виїхала тентована машина і вирішили поцікавитись, що саме вивозиться під закритим тентом, та проїжджаючи повз відкритих воріт бази побачили, що на території відсутній армійський кунг та біля елітного катеру Euro Crown вартістю 2 млн грн протягується лебідка наступної погрузки.

З метою попередження можливої крадіжки державного майна, нами було прийнято рішення повідомити правоохоронні органи.

Під час перевірки працівниками ДАІ та слідчо-оперативної групи Соснівського РВ м. Черкаси вказаного вантажного автомобіля було виявлено що під тентом дійсно знаходився замаскований армійський кунг без документів. Про зупинення вантажівки пану Клименку негайно повідомив водій. Знаючи, що до нього виникне багато запитань правоохоронних органів КЛИМЕНКО приїхав на місце зупинки вантажівки, а побачивши громадських діячів, він злякався та проїхав повз, навіть не підійшовши до правоохоронців, щоб вияснити про причини зупинку вантажівки, яку завантажували за його наказом.

Тільки завдяки зусиллям громадськості та міліції державне майно повернуто на територію інспекції.

100_3916

Ми вимагаємо ТЕРМІНОВОГО проведення слідчих дій по виявленню осіб причетних до можливого кримінального правопорушення та внесення відомостей до Єдиного Державного реєстру досудових розслідувань.

Звертаємо увагу правоохоронних органів та громадськості! Клименко, який лише щойно поновлений на посаді а вже намагається відкрито поцупити державне майно, до якого він як чиновник поки що має доступ!

Обєднана Коаліція громадських організацій Черкащини