«Добрі вчинки ми повинні робити не тільки перед святами», – вихованців Смілянської школи-інтернату привітали з Великоднем

«Добрі вчинки ми повинні робити не тільки перед святами», – вихованців Смілянської школи-інтернату привітали з Великоднем
в Новини

Напередодні Великодніх свят, 5 квітня, спортивні федерації міста Черкаси завітали до діток зі Смілянської школи-інтернату, аби порадувати їх смачними подарунками та веселими спортивними виступами.

До заходу, який було організовано федерацією різних видів бойових мистецтв України ім. Віктора Синєбрюхова на чолі з Азою Шульгою, долучились небайдужі містяни та преставники різних організацій: від ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» – Євгеній Глєбов, Школ Традиційного Карате “Окінава” – Олександр Решетняк, Черкаської міської федерації хортингу – Олександр Хандюк, студенти кафедри дошкільної освіти, актори театральної студії “ДівАн” – Андрій Коваленко та Валентина Колос під керівництвом кандидата педагогічних наук Олесі Ляховець.

«Турбота про дітей – це спільний обов’язок суспільства та держави, яка декларує рівні можливості для виховання, розвитку та освіти усім діткам, але не всі про це пам’ятають.  Саме тому ми приїхали сьогодні до Смілянської школи-інтернату, аби підтримати діток та подарувати їм щирі посмішки. Великдень – це сімейне свято, але, на жаль, багато дітей позбавлені батьківського тепла та любові, тож ми намагалися, аби дітки зустріли Великдень із гарним настроєм,», – зазначила Аза Шульга.

головна фото школа інтернат (3)

«Хочеться нагадати суспільству про справжні, людські, щирі справи, адже добрі та християнські вчинки ми повинні робити не тільки перед святами, а й кожного дня. Для благодійності не потрібно мати мільйони, – потрібно мати душу», – додав Євгеній Глєбов.

Свято вдалося на славу, дітки залишились задоволеними, а організатори зігріті щирими посмішками дітей.

«Щиро дякую всім небайдужим, хто долучився до благодійності, зокрема, студентам ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, які передали діткам подарунки,  всім спортсменам  та танцювальному колективу за   яскраві показові виступи, театральній студії “ДівАн” за цікаву виставу. Друзі, вітаю всіх з Великодніми святами, миру та здоров’я, Божої благодаті, добра і достатку в родинах», – зазначила Аза Шульга.

 головна фото школа інтернат (2)