Добровольці штурмової бригади “Лють” завершили первинну підготовку в Черкасах

Добровольці штурмової бригади “Лють” завершили первинну підготовку в Черкасах
в Новини

Учора, 16 березня, на базі тренінгового центру ГУНП в Черкаській області відбулися заходи з нагоди випуску 17 слухачів, які успішно пройшли первинну професійну підготовку. Це майбутні штурмовики воєнізованого підрозділу поліції нового зразка “Лють”.

Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.

Підготовку слухачів здійснювали кваліфіковані інструктори тренінгового центру ГУНП в Черкаській області. Поліціянти щодня тренувалися стріляти, надавати домедичну допомогу. Під наглядом інструкторів бійці виконували вправи з різним навантаженням. Особливу увагу приділяли вогневій підготовці – те, з чим має впоратися кожен правоохоронець. 

“Базовий обсяг знань, які ви отримали на курсах, ви будете удосконалювати у службових буднях. Працюйте над собою, аналізуйте, набирайтеся власного досвіду. Адже успішна та людина, яка має добрі знання, бо вони визначають рівень професійності кожного”, – зазначив Вячеслав Гурін.

Поліціянти штурмової бригади різного віку, вони мають різний характер і рівень фізичної підготовки. Та усіх їх об’єднує спільна мета – назавжди вигнати окупантів з нашої землі та наблизити Перемогу України.

На Черкащині триває укомплектування штурмової бригади Національної поліції “Лють”, яка призначена для відсічі та стримування збройної агресії проти України.