“Донорство – це любов”: у Черкасах розіграли романтичну вечерю, подорож до Львова та Єгипту (ФОТО)

“Донорство – це любов”: у Черкасах розіграли романтичну вечерю, подорож до Львова та Єгипту (ФОТО)
в Новини

Сьогодні у Черкаському обласному центрі служби крові Biopharma Plasma Черкаси відбувся фінал акції для донорських пар «Донорство – це любов». Серед призів, які отримали переможці, – романтична вечеря на двох, вікенд у Львові та подорож до Єгипту.

До акції долучилися 4 500 донорів із різних міст України, а саме: із Черкас, Києва, Сум, Харкова, Дніпра, Конотопа та Шостки.

Зазначимо, упродовж кількох тижнів усі донори, які приходили на донації зі своїми другими половинками, брали участь у безпрограшній лотереї та отримували подарунки або квитки в кіно, а також заповнювали анкети для участі в основному розіграші, підсумки якого сьогодні і були підбиті.

До слова, така акція є однією із наймасштабніших із популяризації донорства в Україні.

Тож, методом жеребкування було обрано переможців. Сертифікат на романтичну вечерю у ресторані отримали Віталій і Людмила Білоус. А подорож до Львова виграли Світлана та Сергій Вашкевич.

IMG_8361

Романтичну подорож до Єгипту розігрували не тілький серед черкащан, а й серед учасників із інших регіонів. Сертифікат на закордонний відпочинок отримала пара з міста Харків.

IMG_8370

Директор Черкаського обласного центру служби крові «Черкаси-Плазма» Ярослав Березань наголосив на тому, що до акції долучилися більше трьохсот пар Черкащини, а також подякував усім донорам за участь:

“Назва акції «Донорство – це любов» є символічною, оскільки перш за все, це про любов до людей, зради яких ти готовий віддати частинку себе”.

IMG_8355

Довідково:

Черкаський обласний центр служби крові Biopharma Plasma Черкаси – це взірець державно-приватного співробітництва. Центр – один із кращих в Україні, аналогів його лабораторії немає в усій Східній Європі, відтак, це забезпечує 100% безпеку для донорів та пацієнтів. Щодня сюди приходять на донації 60-100 донорів, компоненти крові яких використовуються для переливань пацієнтам онкодиспансеру, лікарень, пологових будинків тощо. Крім того, плазма використовується для виготовлення різних медичних препаратів, зокрема тих, які використовуються при лікуванні коронавірусу.

У закладі постійно проводять акції із популяризації донорства компонентів крові та благодійні акції на підтримку онкохворих дітей, дітей із синдромом Дауна, конкретних пацієнтів.