Допитано дві тисячі осіб та проведено 25 судових експертиз: прокуратура повідомила про розслідування вбивства журналіста Комарова

Допитано дві тисячі осіб та проведено 25 судових експертиз: прокуратура повідомила про розслідування вбивства журналіста Комарова
в Новини

Станом на сьогодні злочин залишається нерозкритим, перевіряють низку версій, зокрема, посягання на життя потерпілого у зв’язку із здійсненням ним професійної діяльності. Про це повідомила  у коментарі нашому виданню Світлана Андрейченко, речниця Черкаської обласної прокуратури.

За її словами, процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства журналіста здійснюється обласною прокуратурою. Із метою розкриття цього злочину проведено значний обсяг слідчих (розшукових) та процесуальних дій.

Зокрема, як свідків допитано близько двох тисяч осіб, призначено та проведено 25 судових експертиз, відпрацьовано понад 40 тисяч файлів із камер відеоспостереження. Із урахуванням отриманих даних складено фотопортрет ймовірного злочинця, його психологічний портрет.

Нагадаємо, 4 травня 2019 року у центрі Черкас близько 9:30 години виявили черкаського активіста Вадима Комарова з травмою голови. А вночі 20 червня того ж року він помер, пробувши 46 днів у штучній комі.

20 червня слідчі поліції оприлюднили фоторобот імовірного нападника на черкаського журналіста та активіста Вадима Комарова.

На сьогоднішній день жодній особі по кримінальному провадженню по вбивству блогера і журналіста Вадима Комарова підозру не оголошено.

Читайте також: Поліція відпрацьовує дві версії вбивства Комарова

Очільник НСЖУ Сергій Томіленко зазначив, що єдина версія замаху, а тепер уже і вбивства, яку поділяють черкаські журналісти, — саме професійна діяльність Вадима Комарова. Він був незручним для багатьох місцевих політиків. Ставив незручні питання про корупцію в Черкасах, порушував резонансні теми.

Таїсія Антоненко