Допомоги забагато не буває

Допомоги забагато не буває
в Новини, Суспільство

Вчора , 1 жовтня, відзначали день людей похилого віку. Комунальний заклад «Черкаський геріатричний пансіонат», в якому підопічні знаходяться на постійному місці проживання, став осередком святкування. На свято до стареньких завітали представники з ДПІ у місті Черкаси, начальник Департаменту соціального захисту Черкаської облдержадміністрації Руслан Чикало, а також Вікторія Петруніна , представник постійного спонсора ПП «Гладкий А. Г.», який протягом останніх десяти років не був байдужим до долі цих людей.

DSC09105

Цього року ми надали солодку воду, адже ПП «Гладкий А. Г.» займається не тільки дистрибуцією, а й виготовленням напоїв, а також буде закуплено дві тони капусти. Кожного року Анатолій Гладкий, власник компанії, Сергій Сухін, Голова наглядової ради ПрАТ “Черкаси Пиво” та я, юрист ПП «Гладкий А. Г.», Вікторія Петруніна допомагаємо пансіонату та вітаємо з усіма святами. Вважаємо, що підопічні цього закладу потребують особливої уваги та піклування, – говорить представник компанії «Гладкий А. Г.» Вікторія Петруніна.

DSC09116

Компанія «Гладкий А. Г.» повсякденно допомагає нашому пансіонату у вирішенні проблемних питань. Нам допомагають і в поставках овочевої продукції, і в продуктах харчування, і в транспортних послугах, тобто підтримка є всебічною, – говорить директор пансіонату Сергій Шевчук.

DSC09121

В цьому закладі люди знаходяться на повному державному забезпеченні, таких осіб на сьогодні 152: 140– це ті, які перебувають на постійному проживанні і 12 проходять реабілітацію. Але коштів, звичайно, на все не вистачає. Тому ми завдячуємо нашим спонсорам, які не байдужі і завжди готові допомогти, – говорить директор Департаменту соціального захисту Руслан Чикало.