Допит свідків у справі Замирайла продовжили

Допит свідків у справі Замирайла продовжили
в Новини

Чергове судове засідання із розгляду справи депутата-колаборанта Олександра Замирайла відбулося 8 травня у Придніпровському районному суді Черкас.

Про це повідомила журналістка «ВиЧЕрпно» із судової зали.

Сьогодні суд продовжив допит нових свідків, свідчення яких стали підставою для відкриття кримінального провадження та прослуховування квартири Замирайла, зокрема, Руслана Сікорського, Спартака Жилізняка та Павла Скворцова. Проте на засідання з’явився тільки один – Спартак Жилізняк.

Він розповів, що на початку червня працівники СБУ проводили профілактичні роботи в Руській Поляні, що на Черкащині, де правоохоронці опитували людей про осіб, які можуть становити загрозу безпеці країні.

Тому свідок розповів, що приблизно у квітні біля Третьої міської лікарні він почув розмову жінок про діяльність Замирайла, що партія ОПЗЖ і сам Замирайло має проросійські погляди. Вони говорили, що Замирайло обурений тим, що росію називають агресором і що він виправдовує російську агресію.

“Замирайло, за їхніми словами, говорив, що агресія росії була відповіддю на те, що Україна готувалася до воєнної очистки так званої днр та лнр, а також, що варто зняти санкції з росії”,- сказав Жилізняк.

Такі розмови він чув лише раз.

За словами прокурора Дмитра Пархоменка, біля Третьої міської лікарні була приймальна Замирайла. Проте Замирайло це заперечив.

Наступне засідання призначили на 25 травня о 14:30, на яке мають завітати свідки, які не з’явилися через невідомі причини.

Нагадаємо, на минуле судове засідання обвинувачений не з’явився. Суд отримав підтвердження про стаціонарне лікування Олександра Замирайла в Третій міській лікарні.