Допитали 100 свідків, провели 20 експертиз: досудове розслідування по справі Лясових завершили

Допитали 100 свідків, провели 20 експертиз: досудове розслідування по справі Лясових завершили
в Новини

Досудове розслідування у резонансному кримінальному провадженні стосовно Вікторії та Юрія Лясових завершили. За фактом залишення малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило смерть, до Соснівського районного суду Черкас скеровано обвинувальний акт. Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, подружжя – 51-річна дружина та 53-річний чоловік, з якими проживав 7-річний хлопчик Андрій, при потребі дитини у кваліфікованій медичній допомозі та перебування в небезпечному для життя стані, виявили байдужість і не допомогли йому. Унаслідок цього хлопчика госпіталізували до черкаської лікарні, де згодом він помер.

На цей час обвинувачені перебувають під вартою. Водночас, прокурор уже підготовив клопотання про продовження їм строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Незважаючи на відсутність бажання у підозрюваних сприяти розкриттю кримінального правопорушення, cторона обвинувачення зібрала належні докази причетності цих осіб до залишення дитини в небезпеці.

“У вказаному кримінальному провадженні слідчі Нацполіції та прокурори допитали близько 100 свідків, отримали висновки майже 20 експертиз, дослідили речові докази, отримали тимчасовий доступ до речей і документів, що мають істотне значення для з’ясування та детального відтворення обставин події, ретельно проаналізували отримані за результатами слідчих дій відомості”, – повідомили в прокуратурі.

Зазначимо, Вікторія Лясова штучно та безпідставно намагалася затягнути процес і виконання процесуальних дій.