Дорогами Черкащини роз’їжджають водії, позбавлені права керування

Дорогами Черкащини роз’їжджають водії, позбавлені права керування
в Новини

Під час нагляду за дорожнім рухом в селі Червона Слобода, інспекторами ВДАІ Черкаського району за порушення Правил дорожнього руху був зупинений автомобіль «ВАЗ-2105». За кермом знаходився 39-річний місцевий житель. При складанні адміністративного протоколу та перевірці керманича по автоматизованій базі ДАІ було встановлено, що даний водій позбавлений права керування Черкаським районним судом терміном на 36 місяців. Після чого на водія був складений ще один адміністративний протокол за ч. 3 ст. 126 КУпАП (керування транспортними засобами особами, позбавленими права керування), інформує Державна автомобільна інспекція Черкаської області.

На блокпосту «Дамба» в місті Черкаси, інспекторами відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси був зупинений автомобіль «Тойота-Камрі», під керуванням 31-річного жителя м. Золотоноша. Від водія зупиненого транспортного засобу було чути сильний запах алкоголю. Чоловіку було запропоновано пройти медичне обстеження за допомогою алкотестера «Драгер», на наявність алкоголю в крові. Та водій одразу відмовився. Тому в присутності двох свідків на нього був складений адміністративний протокол за ст.130 КУпАП:. А під час перевірки за відповідними базами ДАІ з’ясувалося, що даний водій позбавлений права керування Золотоніським районним судом терміном на 36 місяців. Тому на водія був складений ще один адміністративний протокол за ч. 3 ст. 126 КУпАП.

Цього ж дня в селі Мліїв, інспектори ВДАІ Городищенського району зупинили автомобіль «ВАЗ-2104». Водієм виявився 32-річний житель м. Городище. При перевірці водія по базах даних ДАІ було встановлено, що даний водій позбавлений права керування Городищенським районним судом терміном на 24 місяці. На керманича Державтоінспектори склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 126 КУпАП.