Дороги Смілянщини почали ремонтувати

в Новини

На дорогах міста Сміла почали латати проблемні відрізки. Про це інформує Смілянська міська рада.

У планах – першими відремонтувати дороги, які в найгіршому стані. У вихідні розпочали капітальний ремонт вулиці Севастопольської. Розбита вщент частина вулиці Севастопольської біля колишнього хлібзаводу довгий час більше нагадувала автотрасу для екстремальних змагань. Зараз картина зовсім інша. Як тільки вирішилося питання з фінансуванням, ремонтні роботи оперативно розпочалися. За минулі вихідні цю ділянку дороги відремонтували.

Кошти на ремонт дорожнього покриття 1,5 мільйона гривень виділила міська рада. Ці гроші підуть на капремонт 2 доріг. Крім цього субвенцію надали з обласного бюджету у розмірі 3,5 мільйона гривень. Усього ж на ямковий та капітальний ремонт виділено майже 6,5 мільйона гривень. На всі заплановані дороги вже практично розроблені необхідні документи, через що була затримка у тому, щоб розпочати ремонт раніше. Отримані гроші в управлінні вирішили розподілити економно. Це дозволило відремонтувати більше доріг у місті.

До ремонту доріг в управлінні житлово-комунального господарства підходять з конкретною метою – зробити дорожнє покриття якісним, по-можливості виконати капітальний ремонт аби проблема поганих автошляхів у Смілі нарешті щезла з переліку нагальних питань.