Дорогою до пологового: черкащанка народила в автомобілі на заправці

Фото тематичне

Фото тематичне

в Новини

На вулиці Чигиринській на заправці «Укрнафта» в автомобілі у 36-річної жінки почалися пологи. Виклик про вагітність у диспетчерську надійшов сьогодні близько четвертої ранку, повідомляє речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

До місця події виїхала фельдшерська бригада. Як виявилося, пара їхала народжувати з Білозір’я в Червону Слободу, але маля не хотіло чекати і стрімко з’явилося на світ просто в автівці.

У жінки це були шості пологи, тож коли бригада прибула до місця події за 8 хвилин, дитя щойно з’явилося на світ. Фельдшер Олена Левчук кваліфіковано надала допомогу породіллі та новонародженому.

За 16 років роботи на швидкій у Олени це перший випадок, який стосується пологів. Розповідає, що поки їхали на виклик – серце калатало.

«Але тільки відкрила двері авто – бачу, мама посміхається. Оглянула, перерізала пуповину, все зробила, як учили. Поки везла маму з хлопчиком до пологового і тримала цей маленький згорточок у термоковдрі на руках, – переймалася, аби все добре було у обох. На щастя, колеги в пологовому підтвердили, що обоє здорові. Емоції вже з’явилися опісля. Це велике щастя!»