Дорогу державного значення ремонтують на Черкащині

Дорогу державного значення ремонтують на Черкащині
в Новини

В області триває ліквідація ямковості на автошляху загального користування державного значення Н-16, Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань.

Про це повідомили в пресслужбі САД у Черкаській області.

Роботи здійснюються коштом державного бюджету.

Ця дорога загальною протяжністю 217,3 км є важливою транспортною та логістичною магістраллю у системі дорожньої мережі Черкаської області, пролягає через всю область та з’єднує східну, центральну та західну її частини, є важливим туристичним маршрутом та під’їзним шляхом до історичних та культурних пам’яток: національний дендрологічний парк «Софіївка», історико-культурного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка», заповідника «Трипільська культура».

Підрядник має ліквідувати ямковість шляхом фрезерування дорожнього покриття та укладання гарячої асфальтобетонної суміші на ділянках, де глибина руйнувань перевищувала чотири см. Також ремонту підлягають ділянки з меншою глибиною дефектів. Їх ліквідують повітряно-струменевим методом.

Нагадаємо, що на час воєнного стану капітальні видатки на ремонт автомобільних доріг призупинені. Першочергово роботи проводяться на дорогах міжнародного, національного та регіонального значення.