Дорожники продовжують ліквідовувати наслідки снігопаду на автошляхах Черкащини

img_0271
besplatka_728_90_ukr

 

У зв’язку зі снігопадами та хуртовинами, які розпочалися з 6 січня розпочалися у Черкаській області, для забезпечення безперешкодного проїзду автомобільними дорогами області цілодобово проводилися роботи з очищення автошляхів загального користування від снігу та забезпечення безпечного проїзду автотранспорту.

Впродовж святкових та вихідних днів, з 6 по 10 січня, дорожні служби Черкащини посилено працювали у цілодобовому режимі, розчищаючи автодороги від снігових переметів, які на окремих ділянках сягали понад півметра. Особливу увагу було приділено дорогам державного та міжнародного значення.

Щоб подолати наслідки негоди та очистити дороги від снігу, з 6 січня були задіяні усі наявні ресурси 20 районних філій ДП «Черкаський облавтодор», люди та техніка працювали цілодобово.

dscn2058-1

Всього по області щодоби працювало від 100 до 150 одиниць спецмашин та більше 100 дорожніх робітників. Також до очистки доріг місцевого значення та доріг на території населених пунктів області залучалося 117 одиниць техніки сільськогосподарських товариств із 13-ти районів. Загалом, очищено від снігу та оброблено протиожеледною сумішшю понад 5700 км автодоріг загального користування.

Загалом, за ці дні було використано майже 1600 тонн протиожеледної суміші. Спецтехнікою, що працювала на дорогах, було використано майже 16 тис. літрів бензину та понад 27 тис. літрів дизпалива. Сьогодні, 10 січня, роботи з очищення автошляхів від снігу та ліквідації наслідків зимової стихії продовжуються та триватимуть скільки буде необхідно, — зазначають у прес-службі Служби автомобільних доріг області.

img_3994

Окрім того, для усунення загрози життю та здоров’ю учасників дорожнього руху, у зв’язку з різким погіршенням погодних умов із снігопадами, хуртовинами, сніговими заметами, посиленням вітру до 15-22 м/с, на автодорогах загального користування Черкаської області вводилися тимчасові обмеження руху великогабаритного, великовагового та пасажирського транспорту з 6 по 7 січня та 8 січня. Наразі тимчасові обмеження руху великогабаритного, великовагового та пасажирського транспорту зняті.

Станом на ранок 10 січня проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить