Довгобуд на завершальній стадії: президент України оглянув басейн у золотоніській гімназії (ФОТО)

Довгобуд на завершальній стадії: президент України оглянув басейн у золотоніській гімназії (ФОТО)
в Новини, Освіта і наука

У Золотоніській гімназії імені Скляренка завершують реконструкцію басейну. Це один із проєктів програми президента України “Велике Будівництво”. Оглянути басейн приїхав і сам глава держави Володимир Зеленський. Про це повідомляє журналістка “Вичерпно” із місця події.

До ремонту басейн п’ять років перебував у “законсервованому” стані. Згодом роботи відновили.

Басейн є прибудовою до будівлі гімназії, з’єднується перехідною галереєю. Він призначений для різних видів спортивного плавання, має 5 доріжок. Однією із вимог до нового басейну була доступність, аби ним могли користуватися люди з особливими потребами. Обійшовся об’єкт у 16 мільйонів гривень.

– Приємно, що довгобуд із 2016 року наша команда таки добудувала. В 2022 році ще реконструюємо школу і зробимо спортивний майданчик, – у ході візиту до Золотоніської гімназії ім. Скляренка зауважив президент України Володимир Зеленський.

Відзначив глава держави і гарний стан доріг в області:

– Вражає кількість відремонтованих доріг на Черкащині. За два роки 500 кілометрів – це хороший результат. За декілька років, я думаю, ми завершимо всі головні дороги на Черкащині. У Черкасах є все: люди, руки, хороші місця. Лише все треба привести до ладу.

– Цей басейн почати будувати в 2016 році, а потім на 5 років зупинили через відсутність фінансування. На нього чекали всі, дітям басейн дуже потрібен. Займатися тут можуть діти різновікових категорій. Басейн має похиле дно від 1.20 м. до 1.45 м. Його призначення – спортивне та оздоровче плавання. Це перший басейн на Черкащині, що доступний для маломобільних груп населення. Будівництво фінансували за кошти міського бюджету (2 млн грн), решту профінансувала держава (14 млн грн) Зараз басейн працює в тестовому режимі. Після його закінчення всі 769 учнів можуть зможуть займатися тут, – розповіла директорка гімназії Любов Денисюк.