Дозволить врятувати сотні життів: у Черкаській обллікарні встановили новий ангіограф

Фото тематичне

Фото тематичне

в Новини

Для Черкаської обласної лікарні за державні кошти закупили сучасний ангіорграф. Тож уже незабаром черкащани та переселенці матимуть змогу отримувати планову й ургентну допомогу на принципово новому рівні, інформує “Урядовий портал”.

Новітнє обладнання дозволяє проводити не лише рутинні ангіографічні обстеження, але й складні високотехнологічні рентгенівські втручання на серці, головному мозку, магістральних та периферичних артеріях. Також апарат дозволяє виявляти процеси та хвороби, які побачити іншим шляхом не вдається.

Важливо зазначити, що всі роботи щодо приміщень для встановлення обладнання проведені вчасно, а якість інсталяційних робіт ангіографічної системи відповідає найвищому технічному рівню.

Наразі медична команда вже проходить відповідне навчання й ознайомлюється з обладнанням. Паралельно проводиться робота з отримання дозвільних документів на експлуатацію такого ангіографа. Тож початок прийняття пацієнтів вже зовсім скоро.

Завдяки сучасному обладнанню медики зможуть оперативно надавати медичну допомогу у випадку інсульту чи інфаркту міокарда, що дозволить врятувати сотні життів.