Другий тур виборів пройде не менше, ніж у 27 містах України, – КВУ

Другий тур виборів пройде не менше, ніж у 27 містах України, – КВУ
в Новини

За попередньою інформацією другий тур виборів відбудеться не менше, ніж у 27 містах України, в тому числі, у Києві та 18 обласних центрах. В Харкові, Тернополі, Одесі та Лисичанську (Луганська область) другий тур виборів не відбудеться, оскільки один із кандидатів набрав більше 50%+1 голосів, інформують на сайті КВУ.

У Хмельницькому, Івано-Франківську, Житомирі, Чернігові та Полтаві за попередньою інформацією різниця між кандидатами, що вийшли в другий тур виборів, складає менше 3% голосів.

Очікується проведення другого туру в Білій Церкві (Київська область), Кременчуці (Полтавська область), Сєвєродонецьку (Луганська область), Павлограді, Дніпродзержинську, Кривому Розі та Нікополі (Дніпропетровська область), Краматорську (Донецька область). Ситуація в Мелітополі, Бердянську (Запорізька область), а також Слов’янську (Донецька область) залишається поки що невизначеною.

У Черкасах за попередніми підрахунками у другий тур виходять чинний мер Черкас та лідер Партії вільних демократів Сергій Одарич та висуванець ВО “Батьківщина” Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що відповідно до Закону «Про місцеві вибори» другий тур виборів проводиться не пізніш як у тритижневий строк після дня голосування (до 15 листопада).