ДСНС може потрапити під реформу Міністерства внутрішніх справ, — Олександр Корнієнко під час візиту на Черкащину

в Новини

Фракція «Слуга народу» у ВР заявила про прагнення деконцентрувати Міністерство внутрішніх справ України, тому що там налічується 300 тисяч особового складу. Зокрема, під реформу може потрапити і Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко учора під час зустрічі із керівництвом та курсантами Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля повідомив, що в МВС невдовзі оприлюднять відповідну стратегію.

Так, одне із завдань, над вирішенням якого працює міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, — розподіл МВС і відділення від відомства підконтрольних йому силових структур.

«Нині ще вирішують, чи спочатку будуть «виводити» силові підрозділи, чи ДСНС залишать у відомстві, чи переведуть в координацію. Монастирський невдовзі має запропонувати свою стратегію. Точно можу сказати, що будь-які зміни мають піти на користь в тому місці, де вони робляться. Тобто, якщо ми будемо чути від вас (ДСНС — ред), що робимо щось не так, то будемо зупинятись і коригувати стратегію», — зазначив Олександр Корнієнко. 

Безымянный

За його словами, надалі у Верховній раді продовжать працювати над тим, щоб ДСНС була місцем стабільної роботи і можливостей, аби вона викликала повагу в суспільстві.

Віктор Гвоздь, начальник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля поінформував, що нині заробітні плати у фахівців ДСНС значно зросли.

«На сьогодні лейтенант, який закінчує наш навчальний заклад, отримує диплом бакалавра, прибуває до гарантованого місця служби і приступає до роботи. І якщо раніше такий працівник отримував близько п’яти-семи тисяч гривень заробітної плати, то нині це вже 12 тисяч гривень», — повідомив Віктор Гвоздь.

Безымянный1

Читайте також: Зростання мінімальної зарплати для українців обіцяють уже в наступному році

Олександр Корнієнко наголосив, що нині в партії «Слуга народу» працюють над тим, щоб усі люди отримували достойні заробітні плати і мали можливість для власного професійного розвитку.

«Наразі здійснюємо багато важливих реформ і робимо все для того, аби наша Україна була європейською, насамперед, економічно. Далі, я вірю, підтягнуться і соціальні стандарти. Ми хочемо, аби в Україні всі професії визнавалися і не було поділу на гірших чи кращих людей. Наша політична сила насправді багато корисного робить для молоді і це один із наших головних посилів. Ми піклуємося про те, щоб і зараз було краще жити, і робимо багато на перспективу», — сказав Корнієнко.

 *іміджева інформація

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Жашкові місцеві жителі прогнали пропагандистів телеканалу «Наш» (ВІДЕО)
Новини
Смілянина, який вбив ножем свою сусідку, помістять до психіатричної лікарні
Новини
Більше 220 тисяч жителів області вакцинувалися від COVID-19 двічі