Чергова ДТП за участі трьох автомобілів через недотримання правил дорожнього руху сталася в обласному центрі.
Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Зокрема, автопригода сталася вчора на вулиці Сумгаїтській.
Прибувши на місце події, інспектори встановили, що водій авто “Opel Astra” не дотримався безпечної швидкості та безпечної дистанції та здійснив наїзд на авто “Toyota Yaris”, що зупинилося перед пішохідним переходом.


Згодом керманич авто “Volkswagen Passat” не дотримався безпечної дистанції та здійснив наїзд на авто “Opel Astra”.

На щастя, в ДТП ніхто не постраждав.
На керманичів авто “Opel” та “Volkswagen” патрульні склали протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.
Також читайте: ДТП у Черкасах: на водія тролейбуса склали протокол