Дві черкаські школи відтепер з новими спортивними майданчиками

в Новини, Спорт

6 квітня Черкаси відзначали Всесвітній день спорту. З цієї нагоди  у гімназії №9 провели відкритий Олімпійський урок та презентували новий спортивний майданчик. Ще один спортивний майданчик урочисто відкрили і в спеціалізованій школі №17.

На святі були присутні представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, параолімпійський чемпіон та інші відомі спортсмени.template3

-Я хочу привітати всіх із святом спорту, який відзначається у всьому світі. Мені дуже приємно, що до нас завітала делегація Національного Олімпійського Комітету та голова відділення НОК  в Черкаській області Андрій Більда, – зазначив на початку заходу директор спеціалізованої школи №17 Дмитро Володимирович Бунякін.

-Мені дуже приємно сьогодні відкривати цей новий майданчик, оскільки останнім часом в нашому житті мало приємних новин і багато негараздів у кожного з нас. Але не треба забувати, що спорт та здоровий спосіб життя – це те, що дозволяє нам досягати своєї мети у житті, – сказав депутат Черкаської міської ради, голова Черкаського відділення НОК України Андрій Більда.

templateНаприкінці заходу відбулось урочисте перерізання стрічки.