Дві письменниці зі Сходу та Заходу презентують у Черкасах спільні «Крила кольору хмар»

Дві письменниці зі Сходу та Заходу  презентують у Черкасах спільні «Крила кольору хмар»
в Дозвілля, Новини

Саме так називається книга про янголів, яку привезуть до нашого міста  українські письменниці-фантастки Дара Корній і Тала Владмирова. Презентація відбудеться 8 жовтня о 18.00 під час зустрічі з письменницями в Черкаському художньому музеї в рамках фестивалю «Три крапки», який організовує МГО «Книжковий маестро» спільно мерією міста Черкаси.

Це вже другий спільний проект авторок. Першою книгою, яку вони написали у співавторстві, був гостросюжетний містичний роман «Зозулята зими». До речі, це перший завершений роман запорізької письменниці Тали Владмирової. І мав він, за словами видавців, неабиякий успіх, адже завдяки цьому творчому тандему з’явився власний унікальний шлях у світі вітчизняного фентезі. До цього Тала публікувала свої твори — від містичних історій до дитячих казок — у періодичних виданнях та альманахах та розміщувала їх на літературних сайтах.

Для львівської письменниці Дари Корній писати твори, де діють потерчата, відьмаки, енергетичні вампіри і… янголи, природно, адже її захоплення: дохристиянська міфологія, праукраїнські вірування, етнографія, казки, народна музика, книги.

– Якщо підлітки всього світу божеволіють від романів Стефані Майєр про вампірів, то українським читачам пощастило ще більше, бо у них тепер є “Гонихмарник”. І міфологія в цьому романі продумана чудово, і дія відбувається динамічно, і герої сповідують цінності, яких ми хочемо в літературі: хоробрість, відданість, готовність боротися за свою любов, – говорить про перший «дорослий» роман авторки адміністратор премії “Книга року Бі-Бі-Сі” Світлана Пиркало. – Дара Корній пише живою, простою українською мовою, часом вдало застосовуючи діалектизми, вплітаючи українські міфи. Це приклад якісної масової літератури.

Від кольору крил, що обере героїня роману «Крила кольору хмар», залежить рівновага світу… Настає час, коли вона мусить зробити власний вибір. Під одягом дівчина приховує сірі крила… Вона — той сірий янгол, який існує на межі між темрявою і світлом. Хоча, на перший погляд, Ада звичайна дівчина: мешкає у Львові, навчається на психолога, а у вільний час підробляє в нічному клубі «Темний янгол».

Тож ГО «Книжковий маестро» запрошує поринути у світ сучасної магії — живої і реальної – Дари Корній і Тали Владмирової.

Квитки можна придбати в Черкаському художньому музеї або замовити за телефонами: 093-902-9848 та 097 4599070.

Ціна: 20 грн, у день заходу – 30 грн.12079166_837504396348130_1033521265668554262_n

Для довідки

Таміла Тарасенко, редактор Обласної академічної газети «Запорізький університет», випускниця філологічного факультету ЗНУ, пише під псевдонімом Тала Владмирова. Народилася в Гуляйполі, дитячі роки провела в Чернігові, зараз мешкає в Запоріжжі. Закінчила фізико-математичну школу, вищу освіту здобула за філологічним профілем. Здебільшого пише оповідання у різних жанрах фантастики українською та російською мовами.

Мирослава ЗАМОЙСЬКА – так насправді звуть Дару Корній. Чому саме Дара Корній при такому милозвучному прізвищі? Дариною звуть доньку (починала писати для неї казки), а Корній – дівоче прізвище матері. “Така от данина двом найважливішим для мене жінкам, предкам і нащадкам”. Донька і мама для неї найперші і найсуворіші критики. Народилася на Волині, зараз живе у Львові, працює у Львівській національній академії мистецтв. Закінчила журналістсько-редакторське відділення Української академії друкарства.

Володарка третьої премії “Коронації слова” 2010 року за роман “Гонихмарник”.

Також серед нагород авторки – відзнака “Дебют року” від видання “Друг читача”, премія асамблеї фантастики “ПОРТАЛ – 2011” – “Відкриття себе” імені В.І.Савченка. Видавці називають Дару Корній “українською Стефані Майєр”. Хоч письменниця переконувала, що між нею та Майєр немає нічого спільного журналісти вперто продовжують їх порівнювати. Але пише вона не про вампірів, а про українських міфологічних істот. Адже наші гонихмарники нічим не гірші за іноземних вампірів!

За інформацією МГО «Книжковий маестро»