Двох іноземців примусово повернуть додому з Черкащини

в Новини

Двом іноземцям доведеться примусово полишити територію України. Про це повідомляє пресслужба Управління ДМС в Черкаській області.

Зокрема, прийнято рішення про примусове повернення 27-річного громадянина Узбекистану до країни походження чи третьої країни.

Іноземець на початку квітня 2021 року заїхав в Україну. Мав намір отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні, проте йому відмовили в оформленні документа у зв’язку з наявністю несплачених штрафів. Дозволений строк перебування в Україні іноземець протермінував, тому був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст.203 КУпАП та сплатив штраф у розмірі 2040 грн.

Самостійно залишити територію України громадянин Узбекистану зобов’язався до 19 серпня 2021 року.

Примусово повернутися додому доведеться і громадянці Російської Федерації, яку виявили працівники Золотоніського РВ УДМС у Черкаській області. За порушення законодавства України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства її притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.203 КУпАП та накладено штраф у 1700 грн. Протягом місяця порушниця міграційного  законодавства мусить покинути територію України.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Які спортивні події відбудуться в Черкасах цього тижня
Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні
Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID