Двох лікарів, яких підозрюють у причетності до смерті Олени Шевченко, не відсторонили від роботи

Двох лікарів, яких підозрюють у причетності до смерті Олени Шевченко, не відсторонили від роботи
в Новини

Двох лікарів, через можливі дії яких померла Олена Шевченко, суд не відсторонив від роботи. Про це повідомляє Черкаська окружна прокуратура.

Правоохоронці підозрюють чотирьох медичних працівників, які внаслідок недбалого та несумлінного ставлення до своїх професійних обов’язків, під час проведення оперативного лікування черкащанки допустили ускладнення, внаслідок чого остання померла у реанімаційному відділенні лікарні (ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України).

Але за результатами судових засідань, від роботи відсторонили лише двох лікарів.

Рішення суду щодо відмови у задоволенні клопотань про відсторонення від посад інших двох лікарів, прокуратурою розцінено як необґрунтовані, у зв’язку з чим вирішується питання про їх оскарження до Черкаського апеляційного суду.

Нагадаємо, за даними слідства, підозрювані у січні 2021 року внаслідок недбалого та несумлінного ставлення до своїх професійних обов’язків, під час проведення оперативного лікування Олени Шевченко допустили ускладнення.

Через це жінка померла у реанімаційному відділенні Черкаської обласної лікарні. Їй було 37 років, у неї залишилася донька.

Клініка, у якій оперували Олену Шевченко, орендувала приміщення на території Першої міської лікарні. Відразу після інциденту договір оренди був розірваний.