Директор КП на Канівщині завдав збитків громаді на 14 мільйонів гривень

Директор КП на Канівщині завдав збитків громаді на 14 мільйонів гривень
в Новини

На Канівщині директору комунального підприємства повідомили про підозру через службову недбалість, яка призвела до мільйонних збитків. Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Як поінформували в пресслужбі СБУ в Черкаській області, керівник одного з комунальних підприємств регіону, до обов’язків якого входить збереження раніше видобутих корисних копалин, організував незаконну реалізацію природних ресурсів. На території кар’єру в Канівській ОТГ, площею майже 3 гектари, директор не здійснював облік видобутого піску. Необліковані надра посадовець незаконно реалізовував оптовими партіями комерсантам.

Встановлено, що йому вдалося під виглядом списаного майна продати щонайменше 120 тисяч кубометрів піску. У результаті службової недбалості було завдано збитків державним інтересам у сфері надрокористування на понад 14 млн грн.

Наразі екскерівнику комунального підприємства повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.