Директора підприємства-забудовника судитимуть за великі збитки

Директора підприємства-забудовника судитимуть за великі збитки
в Новини

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора підприємства-забудовника за фактом зловживання наданими йому повноваженнями під час здійснення реконструкції та добудови спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи м. Черкаси (ч. 2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє Черкаська окружна прокуратура.

За даними слідства, підозрюваний зловживав наданими йому повноваженнями, умисно допустив відхилення від затвердженої проектної документації, а також застосував матеріали, які не передбачені проектом під час здійснення реконструкції та добудови спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи.

За результатами проведених експертних досліджень встановлено, що здійснення подальшої добудови, а також використання спортивних залів стало неможливим та небезпечним без виконання робіт з цілковитого демонтажу деяких несучих конструкцій або без внесення змін до проектної документації в частині підсилення зазначених існуючих несучих конструкцій.

Неналежно виконані роботи були повністю оплачені за рахунок бюджетних коштів, внаслідок чого спричинено тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам на загальну суму більш ніж 1,8 мільйонів гивень.

Наразі стосовно обвинуваченого обрано запобіжний захід у вигляді застави, а також накладено арешт на його рухоме майно.