Директором обласного лялькового театру знову може стати Любов Величко

Директором обласного лялькового театру знову може стати Любов Величко
в Новини

Конкурсна комісія визначила переможницею відбору на посаду директора – художнього керівника Черкаського академічного театру ляльок чинну керівницю Любов Величко. Після затвердження її кандидатури на сесії обласної ради Любов Григорівна знову обійматиме цю посаду. Про це повідомили на сайті Черкаської обласної ради.

Засідання конкурсної комісії відбулося у четвер 26 січня, із його перебігом можна ознайомитися ТУТ. Загалом на цю посаду претендували два конкурсанти. Окрім Любові Величко за перемогу змагався також актор, режисер і художній керівник Олександр Донець. Детальніше про його біографічні дані ТУТ.

У своєму виступі переможниця конкурсу акцентувала на досягненнях театру. За її словами, протягом останніх п’яти років актори показали понад дві тисячі вистав. Колектив театру брав участь у міжнародних фестивалях та гастролях Україною, проводив вистави в закладах соціального типу тощо.

Також налагоджена співпраця з бізнес-організаціями, що дозволило показувати дітям вистави безкоштовно. Окрім того, тут постійно відбуваються майстер-класи з театральної майстерності, аби залучити до цього мистецтва ще більшу аудиторію. Паралельно триває робота над втіленням мистецьких проєктів, зокрема проведення фестивалів із залученням європейських колективів тощо.

Довідково: Любов Величко народилася в селі Таганча (тепер Степанецька ТГ). У 1971 році вступила до Канівського училища на відділення “керівник самодіяльного хорового колективу”. Цього ж року отримала посаду інструктора-методиста у Тальнівському районному будинку культури. Закінчивши училище, вона стала директором цього РБК. У 1978-му році вступила до Київського державного інституту культури ім. О. Корнійчука, після закінчення навчання отримала кваліфікацію – культурний керівник, методист клубної роботи. Згодом Любов Григорівна очолювала відділи культури у Тальнівському та Маньківському райвиконкомах. Уже в 1991 році вона стала директором обласного центру народної творчості, а з 2003 року – призначена директором обласного лялькового театру.