Директором Смілянського психоневрологічного інтернату може залишитись Тетяна Мороз

Директором Смілянського психоневрологічного інтернату може залишитись Тетяна Мороз
в Новини

Відбулося друге засідання конкурсної комісії на заняття посади директора Смілянського психоневрологічного інтернату. Про це повідомляє пресслужба ЧОР.

Загалом на цю посаду було два претенденти:

Віктор Голубець – юрист за освітою. Зараз працює заступником генерального директора ТОВ “Агро-Рось”  з питань охоронної діяльності та організації заходів охорони.

Тетяна Мороз – має економічну освіту та кваліфікацію магістра за спеціальністю “Соціальна робота”. У 1997-2002 роках  працювала у Смілянському дитячому будинку-інтернаті, а з 4 лютого 2014-го року призначена директором Смілянського психоневрологічного інтернату.

Члени комісії обговорили конкурсні пропозиції та визначили переможницею конкурсу  Тетяну Мороз.

У перспективному плані розвитку закладу вона виокремила 6 пріоритетних напрямків розвитку інтернату.

– Ми вже розробили пілотний проєкт по паліативному догляду, який хочемо впровадити, щоб надавати якісні умови проживання підопічним. Окрім того, працюємо над поверненням дієздатності наших підопічних, подали заяву до суду. Також плануємо відкрити соляну кімнату, розширити та облаштувати спортивно-реабілітаційний зал, ввести штатну одиницю реабілітолога. Загалом хочемо створити університет третього віку та залучити викладачів і волонтерів, – каже Тетяна Мороз.

Переможниця конкурсу наголошує і на необхідності запровадження енергоощадних технологій, зокрема утеплення фасаду, заміні старої котельні тощо. Для економії бюджетних коштів на ці заходи планується заробити частину коштів завдяки підсобному господарству тощо.  

Якщо кандидатуру Тетяни Мороз підтримають депутати під час засідання сесії обласної ради, то з нею укладуть контракт терміном на два роки.