Економія, яка шкодить Черкасам: міська влада обмежить в електриці будинки, які не включили опалення (ВІДЕО)

Економія, яка шкодить Черкасам: міська влада обмежить в електриці будинки, які не включили опалення (ВІДЕО)
в Новини

Голова КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась звернувся до керівників ОСББ із закликом негайно ввімкнути опалення в будинках.

Міська влада дає останній день головам ОСББ, щоб ті ввімкнули опалення в будинках. Від завтра ж, ті будинки, які досі «економлять» на оплаті за опалення, будуть обмежені в електроенергії.

– Сьогодні надскладна ситуація в електроенергетиці. Я не розумію позицію тих керівників ОСББ, які досі не включили опалення в будинках. Це економія, яка наносить колосальну шкоду всім Черкасам, – наголосив Карась.

Міська влада обмежить в електриці будинки, які не включили опалення.

Наразі, за словами очільника теплопостачального підприємства, у місті без тепла 60 будинків, це більше 10%. Один непідключений будинок за споживанням електроенергії тягне більше, ніж усе вуличне освітлення.

⁃ Люди гріються. Вони вмикають обігрівачі, кондиціонери, УФО. Це шалене споживання електроенергії, – коментує Карась. – Черкаський міський РЕМ істотно обмежить споживання електроенергії в таких будинках. Ми даємо добу. Усе місто не повинно залежати від недолугих дій окремих керівників ОСББ, які наче щось економлять.

За розрахунками, уся економія на вуличному освітленні, вивісках і підсвітках – це значно менше, ніж споживають декілька непідключених будинків.

– Ці радикальні заходи погоджені зі штабом цивільної оборони міста та з керівництвом ПАТ “Черкасиобленерго” та Черкаського РЕМ, – прокоментував Павло Карась.

Що стосується обмежень у температурному режимі в будинках, то, за словами керівника теплокомуненерго, в домівках черкащан буде не холодніше, ніж минулого року. Температурних обмежень наразі не планують.