Екс-головний редактор видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» їде до Черкас

Екс-головний редактор видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» їде до Черкас
в Новини

Вона одна з тих, чиїми зусиллями в Україні з’являються нові сучасні книжки. Вона корінна харків’янка. Вона в певний час допомогла Книжковому Клубу «Клуб Сімейного Дозвілля» стати україномовним видавництвом, яке видає твори українських авторів. Це Світлана Скляр, котра їде з Харкова до Черкас з відкритою лекцією «Що читати: як обрати книжку для себе». Про це інформує МГО «Книжковий маестро».

untitled-design-22

Світлана Скляр працювала в КСД головним редактором . За її участі  у харківському видавництві було видано багато видань молодих сучасних українських авторів та українських перекладів зарубіжних творів.  Нині вона обіймає посаду завідувачки редакції сучасної літератури у видавництві «Віват».

Видавець та менеджер книжкової продукції говорить, що існує такий принцип Парета – 20% успіху, 80% − це завжди гра навпомацьки. Тобто видати хорошу книжку – це не важко, а що робити з нею далі – от проблема.

Черкащанам Світлан Скляр розповідатиме про промоцію видань та як правильно вибрати книжку, враховуючи свої уподобання.

Зустріч з Світланою Скляр відбудеться у Черкасах, в п’ятницю,  7 жовтня, в Черкаському художньому музеї. Початок о 18 годині. Вхід вільний. Захід організований за сприяння Черкаської міської ради.

14449833_1368347986523667_8634625689745299014_n