Енергетики Корсунщини розчистили майже 50 км трас повітряних ліній (ВІДЕО)

Енергетики Корсунщини розчистили майже 50 км трас повітряних ліній (ВІДЕО)
в Новини

У Корсунь-Шевченківській філії відокремленого структурного підрозділу «Черкаські енергетичні мережі» енергетики виконали майже 50 км розчистки трас повітряних ліній.

Про це повідомили в пресслужбі ПАТ “Черкасиобленерго”.

За словами начальника Корсунь-Шевченківській філії ВСП «Черкаські енергетичні мережі» Олега Солов’я, за чотири місяці поточного року бригади філії здійснили комплексне технічне обслуговування ліній, розчистку трас, капремонт лінії та приєднання електроустановок за заявками споживачів.

– Наші енергетики капітально відремонтували повітряну лінію 0,4 кВ, замінили 15 опор. Крім того, здійснили розчистку трас повітряних ліній: на лінії 0,4 кВ розчищено 34 км, на лінії 10-20 кВ – 16 км. Також здійснено комплексне технічне обслуговування: на лінії 0,4 кВ – 268 км, а на лінії 10-20 кВ – 165 км. Комплексне технічне обслуговування провели і на понад 150-ти трансформаторних підстанціях,- розповів Олег Соловей.

Згідно з заявками споживачів та графіків робіт енергетики надавали споживачам послуги з приєднання електроустановок.

– За цей рік спеціалісти нашої філії виконали шість приєднань. У ході яких замінили старі дерев’яні опори на нові залізобетонні в кількості 25 штук. Крім того, здійснили заміну і монтаж проводів та встановили одну розвантажувальну підстанцію,- прокоментував головний інженер Корсунь-Шевченківської філії ВСП «Черкаські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Ростислав Іванюк.

Роботи згідно планів продовжуватимуть і надалі запевняють працівники філії.

СПЕЦІАЛІСТИ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ВИКОНАЛИ МАЙЖЕ 50 КМ РОЗЧИСТКИ ТРАС ПОВІТРЯНИХ ЛІНІЙ