Фахівці міського центру зайнятості допомагають із працевлаштуванням переселенцям

Фахівці міського центру зайнятості допомагають із працевлаштуванням переселенцям
в Новини

Влада міста залучила фахівців із міського центру зайнятості для здійснення консультування переселенців. Про це повідомляє пресслужба ЧМР.

«Кожного дня до Черкас продовжують прибувати люди, які через постійні обстріли втратили свої домівки та звичний спосіб життя. І наше завдання: не тільки поселити їх, а й допомогти їм із вирішенням абсолютно різних питань, зокрема, із роботою, аби всі, хто приїхав до нас, міг адаптуватися та розпочати нове життя вже тут – у нашому місті. Тож залучаємо для цього всі можливі ресурси» – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. 

Наразі усі, хто приходить у Центр, щоб зареєструватися і отримати разову гуманітарну допомогу, також має можливість отримати всю інформацію щодо профорієнтації та працевлаштування в Черкасах.  

За інформацією директорки міського центру зайнятості Оксани Щербак, на сьогодні вже надано 164 консультації, запропоновано і працевлаштовано 8 осіб. Але статистика «плаваюча», адже багато з тих, хто влаштувався на роботу не повідомляють про це у Центр зайнятості.