Факти навколо імпічменту міського голови Черкас є непідтвердженими

Факти навколо імпічменту міського голови Черкас є непідтвердженими
в Новини, Політика

Поява кримінальної справи проти міського голови Черкас викликала велике здивування в Сергія Одарича. Він звернувся до генерального прокурора України розібратися з цією підробною кримінальною справою. 

І для цього є кілька підтверджень та пояснень. За словами Сергія Одарича, ця ухвала не виносилася і неоголошувалася на засіданні в Апеляційному суді.

Далі всі ухвали мають реєструватися в Єдиному реєстрі судових рішень. А ухвали проти мене там немає.

– На сьогоднішній ранок ця ухвала не оприлюднена й досі. Хоча рішення по кримінальній справі проти мене було опубліковано 10 днів тому, – дивується Сергій Олегович.

Третє пояснення полягає в тому, що читаючи текст ухвали розумієш, що писали не судді. Використувували дивні терміни, які суддя ніколи не пропише. (наприклад, вживається термін “рішенням міського голови”. Хоча всі знають, що міський голова дає розпорядження).

І наостанок, про заяву секретаря міської ради Олександра Радуцького відкликати відставку мера Сергій Одарич заговорив загадками і наголосив, що для нього це є прогнозованим.

–  У нього немає і не буде голосів за мою відставку. Йому хотілося б, але голосів зібрати не можуть. Крім того, в Черкасах причин для відставки немає. Причини – поза межами Черкас розташовані, в іншому місті, теж на «Ч». Там усе коріння мого імпічменту, – повідомив Одарич і порадив думати та аналізувати.

На уточнююче запитання журналіста “Прочерку”, яке ж місто на “Ч” загадково кинув фразу: “Там, де знаходиться місто Мукачеве”.