Фельдшер черкаської “екстренки” написав заяву на нетверезих “пацієнтів”

Фельдшер черкаської “екстренки” написав заяву на нетверезих “пацієнтів”
в Новини

Сьогодні зранку швидку викликали на вулицю Благовісну у Черкасах. Диспетчера повідомили, що у чоловіка «сталася кровотеча». Про це повідомила речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

По приїзду надворі медиків зустрів товариш пацієнта, з ознаками алкогольного сп’яніння. Виявилось, що троє товаришів, з їхніх слів, «випивають уже не перший тиждень». Учора один з них, чоловік 37-ми років, був у лікувальному закладі зі зломаною рукою, де йому пропонували операцію, але він відмовився. Тож йому наклали гіпс. Посеред ночі він гіпс зламав, вирішив, що там кровотеча і що йому потрібно, щоб медики швидкої наклали новий гіпс і завезли його у травмпункт.

Після огляду, не виявивши кровотечі, фельдшер пояснив, що гіпс “швидка” не накладає, загрози життю пацієнта наразі немає. Тож медик порадив чоловіку самостійно звернутися до лікарні. Пацієнт та його товариші почали сваритись та неадекватно поводитись. Задля уникнення бійки (один фельдшер і троє нетверезих чоловіків), медик натиснув тривожну кнопку.

Медик написав заяву до правоохоронних органів.