Фельдшери “екстренки” надали допомогу дівчинці в критичному стані

Фельдшери “екстренки” надали допомогу дівчинці в критичному стані
в Новини

Медики “швидкої” надали допомогу 13-річній дівчинці, яка перебувала в критичному стані. Про це повідомила речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

Учора о 9:13 надійшов виклик, що у школі у селищі Драбове-Барятинське дитина втратила свідомість. Першою до місця події прибула бригада “екстренки” з Драбова. Медики констатували критичний стан у 13-річної пацієнтки. У допомогу диспетчер направила ще одну найближчу бригаду “швидкої” для покращення та пришвидшення надання спеціалізованої допомоги, а також ще реанімаційну бригаду з Черкас.

Пацієнтці була надана потрібна терапія: близько 2-х годин медикам знадобилось, щоб стабілізувати її стан. Опісля дитину доправили до Черкаської обласної дитячої лікарні. На момент прибуття до лікувального закладу її стан продовжував бути загрозливим для життя.

До медиків “екстренки” для порятунку життя дитини доєднались спеціалісти Черкаського обласного кардіологічного центру та Черкаської обласної дитячої лікарні. Наразі стан дівчинки вдалося стабілізувати, загроза її життю минула.

– Скільки бригад швидкої потрібно для порятунку одного життя? Насправді дуже пощастило, що в той час були вільні бригади, які змогли доєднатись до медиків, які прибули першими, та зробити все від них залежне, щоб дівчинка залишилась живою. Бригади ЕМД, які не були задіяні на нежить, «послухайте мій кашель» та «щось болить рука». Чому три бригади екстренки? Бо пацієнтка була в критичному стані, тож в цій ситуації важливий не ресурс, але – результат, – наголосила Назарок.