Фермерське господарство приступає до обробітку землі в с. Лісовому та запевняє, що у них все законно (ДОКУМЕНТ)

в Новини

Фермерське господарство «Зернятко Плюс» має намір приступити до обробітку землі в селі Лісовому Тальнівського району на цьому тижні.

Інформуємо, що ФГ «Зернятко Плюс» є правомірним користувачем понад 44 га землі.

Зважаючи на неправомірні дії представників фермерського господарства «Джерело-Г», зокрема, погрози та перешкоджання сільськогосподарській діяльності, ФГ «Зернятко Плюс» офіційно звернулося до правоохоронних органів з вимогою забезпечити правопорядок під час обробітку землі.

Нагадаємо, ФГ «Джерело-Г» за даними Держгеокадастру втратило право використання вказаною земельною ділянкою ще у 2011 році. За фактом самозахоплення земель правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження стосовно співробітників ФГ «Джерело-Г». Наразі триває досудове розслідування. В свою чергу,   адміністрація ФГ «Зернятко Плюс» визначає розмір збитків, нанесених з боку ФГ «Джерело-Г».

Читайте також: Держземагенство розглянуло повідомлення щодо використання земельної ділянки в с. Лісове

Крім того, фермерське господарство “Зернятко Плюс” офіційно попередило новопризначеного очільника Тальнівської адміністрації, а також Держсільгоспінспекцію про розпочаток робіт на вказаній землі.

Нагадаємо, 20 квітня поточного року у селі Лісовому Тальнівського району Черкаської області співробітники  фермерського господарства “Джерело-Г” напали на фермерів ФГ “Зернятко Плюс”, нанесли їм тілесні ушкодження та викрали сільськогосподарську техніку, вартістю понад 6 млн грн. За фактом самоуправства правоохоронні органи розслідують кримінальне провадження.

Держкомзем-роз'яснення-1

Держкомзем-роз'яснення-2

Перс-служба ФГ “Зернятко Плюс”