Фестиваль “Холодний Яр” у цьому році ставлять на паузу, кошти на його проведення хочуть направити на боротьбу з коронавірусом

Фестиваль “Холодний Яр” у цьому році ставлять на паузу, кошти на його проведення хочуть направити на боротьбу з коронавірусом
в Новини

Фестиваль нескореної Nації “Холодний Яр”, який проходив на Черкащині 5 років поспіль, у цьому році не відбудеться. Це пов’язано із станом карантину, який наразі триває по всій Україні у зв’язку із пандемією коронавірусу. Щоб не наражати учасників фестивалю на небезпеку, організатори ставлять його проведення у цьому році на паузу та сподіваються зустрітися із прихильниками “Холодного Яру” уже через рік.  Про це йдеться на офіційній сторінці фестивалю у “Фейсбуці”.

– Особисто для мене рішення про відміну фестивалю – важке, оскільки для мене, як і для багатьох членів нашої команди, фестиваль свого роду «дитя». Але зараз час ще одного випробування для нашого народу. І ми не можемо наражати людей на небезпеку, як і не можемо перенести фестиваль на інший період. Але я вірю в краще. У нас буде ще не одне літо, де ми зберемось знову всією Холодноярською родиною біля ватри, а зараз ми мусимо побороти недугу, – відзначила керівниця оргомітету фестивалю “Холодний Яр” Зоя Бойченко.

Окрім того, оргкомітет фестивалю направить звернення до Черкаської ОДА та обласної ради, які весь час фінансово підтримували його проведення, з пропозицією перерозподілити передбачені на фестиваль кошти уже зараз на потреби медицини, а саме: на додаткове фінансування Черкаської міської інфекційної лікарні, яка зараз знаходиться на передовій у боротьбі з коронавірусом. Мова йде про 600 тисяч гривень.

У свою чергу керівниця Черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна підтримала таку ініціативу:

– Наразі лікарня у нас забезпечені усім необхідним: і захистом, і ліками. Навіть відбувається харчування медичних працівників. Проте хворі надходять і надалі, тому буде потреба і у поповненні захисту для лікарів, і ліків й інших необхідних речей і засобів. Конкретніше можна буде говорити, коли обласна рада здійснить перерозподіл цих коштів, – у коментарі нашому виданню зауважила пані Світлана.