Фестиваль «Холодний Яр» у цьому році ставлять на паузу, кошти на його проведення хочуть направити на боротьбу з коронавірусом

91393445_1537823996399407_4934264051204096000_n
besplatka_728_90_ukr

Фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр», який проходив на Черкащині 5 років поспіль, у цьому році не відбудеться. Це пов’язано із станом карантину, який наразі триває по всій Україні у зв’язку із пандемією коронавірусу. Щоб не наражати учасників фестивалю на небезпеку, організатори ставлять його проведення у цьому році на паузу та сподіваються зустрітися із прихильниками «Холодного Яру» уже через рік.  Про це йдеться на офіційній сторінці фестивалю у «Фейсбуці».

- Особисто для мене рішення про відміну фестивалю — важке, оскільки для мене, як і для багатьох членів нашої команди, фестиваль свого роду «дитя». Але зараз час ще одного випробування для нашого народу. І ми не можемо наражати людей на небезпеку, як і не можемо перенести фестиваль на інший період. Але я вірю в краще. У нас буде ще не одне літо, де ми зберемось знову всією Холодноярською родиною біля ватри, а зараз ми мусимо побороти недугу, — відзначила керівниця оргомітету фестивалю «Холодний Яр» Зоя Бойченко.

Окрім того, оргкомітет фестивалю направить звернення до Черкаської ОДА та обласної ради, які весь час фінансово підтримували його проведення, з пропозицією перерозподілити передбачені на фестиваль кошти уже зараз на потреби медицини, а саме: на додаткове фінансування Черкаської міської інфекційної лікарні, яка зараз знаходиться на передовій у боротьбі з коронавірусом. Мова йде про 600 тисяч гривень.

У свою чергу керівниця Черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна підтримала таку ініціативу:

- Наразі лікарня у нас забезпечені усім необхідним: і захистом, і ліками. Навіть відбувається харчування медичних працівників. Проте хворі надходять і надалі, тому буде потреба і у поповненні захисту для лікарів, і ліків й інших необхідних речей і засобів. Конкретніше можна буде говорити, коли обласна рада здійснить перерозподіл цих коштів, — у коментарі нашому виданню зауважила пані Світлана.

First1

Можливо Вас зацікавить