ФГ “Зернятко Плюс” заявляє, що є єдиним законним користувачем земельної ділянки в межах Лісівської сільської ради

в Новини

У зв’язку з штучно напруженою ситуацією навколо земельного  конфлікту у с.Лісовому Тальнівського району, звертаємося до Вас з проханням не використовувати недостовірну  інформацію, розповсюджену недобросовісними особами з метою дезінформації жителів нашого регіону.

Ви можете самостійно ознайомитися з детальною інформацією, наданою Держземагентством України та пересвідчитися, що єдиним законим користувачем цієї землі є ФГ “Зернятко Плюс” (інформація надана Держземагентством України у  прикріпленому  файлі).

Зокрема, повідомляємо, що ФГ “Зернятко Плюс” є законним  користувачем земельної ділянки, площею 44,3 га в адміністративних межах Лісівської сільської ради,  на підставі договору суборенди ( орендарем вказаної земельної ділянки є Руденко Р.В.) землі від 05.11.2014 року.

12 листопада 2014 року Лісівську сільську раду було повідомлено про необхідність забезпечити звільнення зазначеної земельної ділянки.

Однак, як встановлено 19 квітня 2015 року, зазначена ділянка без правовстановлюючих документів, самовільно використовується (оброблена та засіяна) Фермерським господарством “Джерело-Г”.

У зв’язку з незаконними діями вищезазначених осіб, орендарю завдано значних матеріальних збитків у вигляді неодержаного доходу, сплаченої орендної плати за земельні ділянки, які фактично не використовувалися.

Разом з тим, ФГ “Джерело-Г” продовжує незаконно використовувати захоплену землю. Крім того, вдається до маніпуляцій та розповсюдження недостовірної інформації.

Прес-служба ФГ “Зернятко Плюс”