Фінансові ресурси є, а доріг досі немає

Фінансові ресурси є, а доріг досі немає
в Новини

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський звинуватив органи місцевого самоврядування у небажанні здійснювати ремонтні роботи в регіонах, хоча місцева влада має достатні фінансові ресурси для проведення таких робіт. Про це повідомляє “УНІАН”.

«Від бюджетної децентралізації на місцях акумулювалися величезні гроші, які знаходяться зараз у банках на депозитах або на поточних рахунках. Завдяки вам була створена можливість співфінансування ремонту доріг загальнодержавного значення місцевими органами влади разом з “Укравтодором”. Якщо місцеві органи влади нададуть фінансування “Укравтодору” для того, щоб відремонтувати дорогу, ми із задоволенням це зробимо», – сказав Пивоварський, відповідаючи на запитання народного депутата, члена Комітету Верховної Ради з питань бюджету Сергія Рудика про перспективи проведення ремонту доріг.

«Проблема номер один у нашій області – непридатність до проїзду наших доріг, зокрема дороги державного значення Київ – Знам’янка. На ній є кілька відрізків, зокрема Сміла – Кам’янка, який не придатний для проїзду жодним видом транспорту, крім танків», – обурився Рудик.

За словами міністра, у державному бюджеті на 2015 рік передбачено 3,4 млрд грн на ямковий ремонт і будівництво дорожньої мережі, що становить менш як 10% від необхідної суми.

«На 2015 рік на ямкові ремонти виділили 3,4 млрд грн, з яких лише половина пішла на самі роботи, а решта – на зарплати, адміністрування і так далі. Це менш як 10% від того, що потрібно», – підкреслив міністр.